Vojtěška list 100%

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: Vojtěška list 100%. Chlazené spotřebujte do 5 dnů.

Vojtěška list 100%, Chlazená, 500ml

Vojtěška list 100%
Typ: Chlazená
Velikost balení: 500ml
Rozvoz středa Praha
150 Kč vč. DPH 130,43 Kč bez DPH

Vojtěška list 100%, 500ml

Vojtěška list 100%
Velikost balení: 500ml
Doručení ve čtvrtek GLS
155 Kč vč. DPH 134,78 Kč bez DPH

Parametry

Velikost balení: 500ml
Typ: Chlazená

Popis

Vojtěška neboli alfalfa se řadí mezi tzv. superpotraviny díky svému složení bohatému na minerální látky, vitamíny a bílkoviny. Obsahuje řadu důležitých vitaminů a minerálů, zejména pak fosfor, železo, draslík, hořčík, vitamin A, C a E, chlorofyl. Alfalfa napomáhá regeneraci organismu, detoxikuje a podporuje imunitu a celkové zdraví našeho těla. Mimo jiné obsahuje množství aktivních enzymů a vysoký podíl bílkovin, jež mají spolu s dalšími složkami anabolický efekt. Představuje tedy ideální potravinový doplněk pro vrcholové sportovce, stejně tak i pro osoby vystavené dlouhodobému stresu.

Alfalfa představuje i jeden z nejčastěji používaných prostředků proti revmatismu, působí diureticky a účinně pomáhá při léčbě zánětů močových cest a prostaty. Působí pozitivně na trávicí funkce a je vhodná pro jarní očistu organismu.

Pomáhá zpomalovat stárnutí a zvýšit fyzickou sílu a zdatnost, chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Podporuje zklidnění trávicího traktu a správné zažívání, příznivě ovlivňuje stav diabetiků.

Vojtěška obsahuje tzv. vitamin U, který přispívá k ochraně před vznikem žaludečních vředů.

Tato vojtěška pochází z naší vlastní eko produkce.