Jablko

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená, nebo šokově mražená okamžitě po vylisování. Složení: jablko 100%. Bez pasterizace. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Chlazené rozvoz středa Praha. Mražené doručení čtvrtek INTIME. Objednávka nad 1000 Kč doprava zdarma.
Rozvoz středa Praha
50 Kč vč. DPH 43,48 Kč bez DPH

Popis

nyní v bio kvalitě !

Naše čerstvá jablečná šťáva je po celý rok vyráběná z vynikajících českých jablíček různých odrůd ze sadů u Klášterce nad Ohří. Odrůdy se střídají dle sezóny a míchají se tak, aby šťáva měla vyváženou chuť. Tato šťíáva se pak používá i do všech ostatních šťáv s přídavkem jiného ovoce, zeleniny a bylin.

Díky naší technologii lisování a okamžitému balení zchlazené šťávy do bagů tato šťáva neoxiduje a nehnědne, zachovává si tak v chladu chuť a vůni jablek po několik dní a dokonce jsou často poznat i jednotlivé odrůdy.

Staré přísloví praví, že kdo sní jablko denně, nepotřebuje lékaře. Něco na tom jistě bude, protože jablko je skvělý zdroj vitamínů a dokáže bezvadně pročistit organismus. Jablka jsou tím nejlepším elixírem, pokud chceme zůstat fit. Navíc jsou úžasným zdrojem vitamínu C, který společně s manganem a jódem produkují tzv. hormony štíhlosti. Jablečné enzymy povzbudí látkovou výměnu, ovocné kyseliny přinesou pocit sytosti a draslík odplaví z těla nahromaděnou vodu společně s toxiny a odpadními látkami. Jablka příznivě regulují zažívání. Napomáhají regeneraci střevní mikroflóry. Jablko je jednou z dobrých potravin pro diabetiky, protože jeho sladká složka – fruktóza se rozkládá v těle mnohem pomaleji. Čerstvá syrová jablečná šťáva je velice užitečná při horečce a zánětech. Při chřipkách a angínách, kdy mají nemocní malou chuť k jídlu, je tato šťáva ideální potravinou, která v kombinaci s bylinnými čaji urychluje uzdravení.