Okurka-jablko-limetka

Nové

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená, nebo šokově mražená okamžitě po vylisování. Složení: Okurka 60%, jablko 38%, limetka 2%, himalájská sůl, pepř. Bez pasterizace. Chlazené spotřebujte do 5 dnů.

Chlazené rozvoz středa a pátek, Praha a Rakovník. Mražené doručení čtvrtek INTIME. Objednávka nad 500 Kč doprava zdarma.
Rozvoz středa Praha
75 Kč vč. DPH 65,22 Kč bez DPH

Popis

Čerstvá okurková šťáva je sezónní záležitost, kterou by člověk měl určitě využít k upevnění svého zdraví. Okurka obsahuje jód, mangan, draslík, hořčík, železo, křemík, fluor, vápník, fosfor, sodík, měď, síru, vitamín A, B1, B2, B6, vitamín C, E a K. Čistí zažívací ústrojí a je přírodním diuretikem. Čerstvá šťáva z okurek díky obsahu křemíku a síry povzbuzuje zdravý růst a pružnost vlasů i vazivových tkání. Je výborná v horkých dnech na osvěžení a zažene žízeň. Pokud chcete zhubnout, určitě se této šťávě nevyhýbejte, obsahuje minimiální množství cukru a přesto umí skvěle zasytit. Okurky neutralizují nadměrně kyselý odpad produkovaný tělem po konzumaci jídel živočišného původu. Usnadňují vylučování odpadních látek z krevního řečiště močí nebo pokožkou. Zdraví a vzhled pleti závisí na čistotě krve, nikoliv na používání módních kosmetických přípravků. Velmi doporučujeme i diabetikům.

Nyní nabízíme v kombinaci s jablkem a limetkou, exkluzivně ochucenou trochou himalájské soli a pepřem.