Vojtěška-jablko

Nové

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená, nebo šokově mražená okamžitě po vylisování. Složení: Jablko 95%, Vojtěška 5%. Bez pasterizace. Chlazené spotřebujte do 5 dnů.

Chlazené rozvoz středa Praha. Mražené doručení čtvrtek INTIME. Objednávka nad 1000 Kč doprava zdarma.
Rozvoz středa Praha
75 Kč vč. DPH 65,22 Kč bez DPH

Popis

Vojtěška neboli alfalfa se řadí mezi tzv. superpotraviny díky svému složení bohatému na minerální látky, vitamíny a bílkoviny. Obsahuje řadu důležitých vitaminů a minerálů, zejména pak fosfor, železo, draslík, hořčík, vitamin A, C a E, chlorofyl. Alfalfa napomáhá regeneraci organismu, detoxikuje a podporuje imunitu a celkové zdraví našeho těla. Mimo jiné obsahuje množství aktivních enzymů a vysoký podíl bílkovin, jež mají spolu s dalšími složkami anabolický efekt. Představuje tedy ideální potravinový doplněk pro vrcholové sportovce, stejně tak i pro osoby vystavené dlouhodobému stresu.

Alfalfa představuje i jeden z nejčastěji používaných prostředků proti revmatismu, působí diureticky a účinně pomáhá při léčbě zánětů močových cest a prostaty. Působí pozitivně na trávicí funkce a je vhodná pro jarní očistu organismu.

Pomáhá zpomalovat stárnutí a zvýšit fyzickou sílu a zdatnost, chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Podporuje zklidnění trávicího traktu a správné zažívání, příznivě ovlivňuje stav diabetiků.

Vojtěška obsahuje tzv. vitamin U, který přispívá k ochraně před vznikem žaludečních vředů.

Tato vojtěška pochází z naší vlastní eko produkce.