ČERVENÁ ŘEPA ŠŤÁVA ČERSTVÁ 100%

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: červená řepa 100%. Chlazené spotřebujte do 5 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení DPD, doprava zdarma nad 1000 Kč.

 

Výroba dle objednávek: úterý
55 Kč vč. DPH 47,83 Kč bez DPH

Popis

Šťáva z červené řepy je velmi hodnotná pro tvorbu červených krvinek. Je výborná k celkovému posílení organismu. V červené řepě nalezneme důležité minerální látky a stopové prvky jako je draslík, hořčík, železo, zinek, mangan, jód, měď, fluor, vanad, kobalt, lithium a vysoký obsah vitaminu C, E a barviva zpevňující kapiláry. Zvláště ženy by měly využívat jejího účinku a pít denně půl litru směsi červená řepa – karotka. Syrová šťáva z červené řepy obsahuje také mnoho kyseliny listové, která je nepostradatelná v těhotenství pro správný vývoj plodu, stejně tak jako její vysoký obsah železa. Podporuje rovněž činnost jater, lymfatický systém, ostrozrakost a tvorbu inzulínu. Pokud nejste na čistou šťávu z červené řepy zvyklí a vypijete větší množství najednou, může způsobit točení hlavy a nevolnost, kvůli silným čistícím účinkům na játra.