ANANASOVÁ ŠŤÁVA ČERSTVÁ

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: jablko 80%, ananas 20%. Bez pasterizace. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení DPD, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Ananas je bohatý na vitamíny skupiny B, C a betakaroten. Obsahuje řadu stopových prvků, např. hořčík, železo, mangan, síru, sodík, fosfor a draslík. Dále obsahuje větší množství organických kyselin, především citronovou, tartarovou a maleinovou. Další velmi cennou substancí je bromelin. Bromelin je enzym, který štěpí bílkoviny a sráží mléko. Dále je to protizánětlivá látka. Tento zralý ananas působí zásaditě, proto je vhodným prostředkem při překyseleném organismu. Šťáva z čerstvého ananasu se popíjí jako velmi účinné afrodiziakum pro obě pohlaví. Dále se tato šťáva hodí pro všechny typy čisticích a redukčních diet, působí také protizánětlivě. Jelikož obsahuje hodně ovocného cukru, pomáhá organismu překonat pocit únavy a hladu.