GRANÁTOVÁ ŠŤÁVA ČERSTVÁ

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: jablko 85%, granátové jablko 15%. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení DPD, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Granátovému jablku se v poslední době věnuje značná pozornost ze strany odborníků a vědců. Četné výzkumy potvrdily natolik rozsáhlý výčet pozitivních účinků, že zde uvádíme jen malou část. Granátové jablko je velmi bohaté na vitamíny A, B1, B2, B3, B9, E a C. Také obsahuje vysoké množství fosforu, chlóru, manganu, křemínu a zinku, vápníku a hořčíku. Díky značnému obsahu železa a mědi, která podporuje jeho vstřebání a také polyfenolů chránících mozek plodu, se tato šťáva velmi doporučuje těhotným ženám. Džus z granátových jablek je přímo nabitý antioxidanty, čímž brání usazování škodlivých volných radikálů v těle a zpomaluje proces stárnutí buněk. Dále vyrovnává kyselé prostředí v žaludku, zabraňuje tvorbám tukových usazenin v cévách, podporuje správnou funkci ledvin, obnovuje a regeneruje krev, urychluje léčbu zánětů, zbavuje tělo škodlivin a aktivuje imunitní systém. Protože zlepšuje a stimuluje krevní oběh, u mužů prokazatelně zvyšuje tvorbu testosteronu a u žen estrogenu, je známým afrodiziakem.