Limetka-jablko

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: jablko 90%, limetka10%. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení GLS, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Čerstvá limetková šťáva s jablkem je velice osvěžující a aromatická. Limetky obsahují především mnoho antioxidantů, vitamínů C a B, pektiny, flavonoidy, draslík, vápník a fosfor. Vitamín C je jeden z nejdůležitějších a společně s vitamínem B se významně podílí na posilování imunity a správném fungování metabolismu. Pektiny snižují hladinu tuků v krvi. Draslík, vápník a fosfor mají vliv na odolnst vůči stresu, zvyšují imunitu a pomáhají v lidském těle neutralizovat a také z něj vylučovat těžké kovy a škodlivé přídavné látky z potravin. Limetková šťáva působí výborně na pleť, pomáhá předcházet paradentóze a je také výborná při odvykání kouření cigaret. Vždy když dostanete chuť zakouřit si, napijte se šťávy limetka – jablko. Tato odvykací kůra trvá přibližně 30 dnů.