OSTRUŽINOVÁ ŠŤÁVA ČERSTVÁ

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: jablko 85%, ostružina 15%. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení DPD, doprava zdarma nad 1000 Kč.

 

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Čerstvé ostružiny jsou skvělým zdrojem vitamínu C, látky nezbytné pro naše zdraví, silnou imunitu a detoxikaci organismu. Dále jsou velmi bohaté na karoteny, silné antioxidanty, které nás zbavují volných radikálů a dodávají zdravou barvu naší pleti. V tomto ovoci najdeme také vitamíny skupiny B, z minerálů pak třeba fosfor, draslík, železo, hořčík a vápník. Všechny zmíněné látky jsou pro naše tělo nezbytné a je jistě příjemnější je konzumovat ve formě lahodné šťávy, než formou potravinových doplňků a tablet. Výborná je šťáva pro rekonvalescenty po nemocech, pomáhá urychlit uzdravení. Konzumace ostružin je také více než vhodná při léčbě nemocí z nachlazení a infekčních onemocnění. Bioflavonoidy, které šťáva také obsahuje posilují a regenerují cévní stěny, zlepšují průtok krve, posilují vazivo a celkově zpomalují stárnutí a chřadnutí organismu.