Rakytník-jablko

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: Jablko 90%, Bio Rakytník 10%. Bez pasterizace. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení GLS, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

U nás pěstované plody rakytníku řešetlákového v BIO kvalitě jsou mimořádným přírodním koncentrátem řady vitamínů ve vyváženém poměru. Kromě B skupiny, kyseliny listové, flavonoidů a řady minerálů, v něm najdeme i v tuku rozpustné vitamíny A, E a dokonce i D a K, jejichž výskyt je v rostlinné říši velmi neobvyklý. Vzácný olej obsažený i ve šťávě obsahuje 67% omega 6 a 22% omega 9 nenasycených mastných kyselin. Rakytník je rovněž našim nejsilnějším přírodním zdrojem vitamínu C, jehož doporučenou denní dávku pokryje pouze 10 bobulek. Čerstvá nepasterovaná šťáva z rakytníku si zachovává všechny zmíněné zdraví prospěšné látky a vitamíny. Napomáhá detoxikaci, brání tvorbě volných radikálů, výrazně stimuluje imunitní systém, podporuje regeneraci tkání.Doporučuje se také těhotným a kojícím ženám.