Karotka-jablko

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: Karotka 50%, jablko 50%. Chlazené spotřebujte do 5 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení GLS, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Karotková šťáva je nejlepším zdrojem vitaminu A v podobě betakarotenu, který může tělo rychle přijmout. Bohatě obsahuje také vitaminy B, C, D a K. Je bohatá na sodík a draslík. Z minerálních látek obsahuje vápník, hořčík a železo, fosfor, síru, křemík a chlor, které zdokonalují ideálně pozitivní účinky na organizmus. Celkově se skládá ze směsi vitálních látek, které posilují tělo. Karotkovou šťávu můžou miminka od 8 týdne. Navíc zlepšuje kvalitu kůže, důležitá je tedy v době opalování. Pokožka je odolnější slunečním paprskům a opálení déle vydrží. Léčivé účinky mrkve spočívají hlavně při ochraně organismu před působením volných radikálů. Mrkev obsahuje i významné množství selenu. Jeho nedostatek se podepisuje na oslabení nervové soustavy zejména při reakcích na stres a na snížení mužské plodnosti. Karotka prospívá těhotným ženám, udržuje hezkou pokožku a pleť.