Okurka-jablko-limetka

Nové

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: Okurka 70%, jablko 28%, limetka 2%, himalájská sůl, pepř. Chlazené spotřebujte do 5 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení GLS, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Čerstvá okurková šťáva je sezónní záležitost, kterou by člověk měl určitě využít k upevnění svého zdraví. Okurka obsahuje jód, mangan, draslík, hořčík, železo, křemík, fluor, vápník, fosfor, sodík, měď, síru, vitamín A, B1, B2, B6, vitamín C, E a K. Čistí zažívací ústrojí a je přírodním diuretikem. Čerstvá šťáva z okurek díky obsahu křemíku a síry povzbuzuje zdravý růst a pružnost vlasů i vazivových tkání. Je výborná v horkých dnech na osvěžení a zažene žízeň. Pokud chcete zhubnout, určitě se této šťávě nevyhýbejte, obsahuje minimiální množství cukru a přesto umí skvěle zasytit. Okurky neutralizují nadměrně kyselý odpad produkovaný tělem po konzumaci jídel živočišného původu. Usnadňují vylučování odpadních látek z krevního řečiště močí nebo pokožkou. Zdraví a vzhled pleti závisí na čistotě krve, nikoliv na používání módních kosmetických přípravků. Velmi doporučujeme i diabetikům.

Nyní nabízíme v kombinaci s jablkem a limetkou, exkluzivně ochucenou trochou himalájské soli a pepřem.