VOJTĚŠKOVÁ ŠŤÁVA ČERSTVÁ

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: Jablko 95%, Vojtěška 5%. Chlazené spotřebujte do 5 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení DPD, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Vojtěška neboli alfalfa se řadí mezi tzv. superpotraviny díky svému složení bohatému na minerální látky, vitamíny a bílkoviny. Obsahuje řadu důležitých vitaminů a minerálů, zejména pak fosfor, železo, draslík, hořčík, vitamin A, C a E, chlorofyl. Alfalfa napomáhá regeneraci organismu, detoxikuje a podporuje imunitu a celkové zdraví našeho těla. Mimo jiné obsahuje množství aktivních enzymů a vysoký podíl bílkovin, jež mají spolu s dalšími složkami anabolický efekt. Představuje tedy ideální potravinový doplněk pro vrcholové sportovce, stejně tak i pro osoby vystavené dlouhodobému stresu.

Alfalfa představuje i jeden z nejčastěji používaných prostředků proti revmatismu, působí diureticky a účinně pomáhá při léčbě zánětů močových cest a prostaty. Působí pozitivně na trávicí funkce a je vhodná pro jarní očistu organismu.

Pomáhá zpomalovat stárnutí a zvýšit fyzickou sílu a zdatnost, chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Podporuje zklidnění trávicího traktu a správné zažívání, příznivě ovlivňuje stav diabetiků.

Vojtěška obsahuje tzv. vitamin U, který přispívá k ochraně před vznikem žaludečních vředů.

Tato vojtěška pochází z naší vlastní eko produkce.