Acerola - vítěz soutěže

12. 10. 2015

Acerola - vítěz soutěže
Děkujeme všem účastníkům soutěže a hlavně všem našim zákazníkům za trpělivost !! Velmi si ceníme toho, že jste skoro všichni hádali náš domácí Rakytník, jako nesilnější zdroj vitamínu C. Je to fantastická plodina nejen s obrovským obsahem vitamínu C, ale mnoha dalších cenných látek. Odpověď na naší soutěžní otázku je ale přeci jenom jiná:
Naše šťáva s nejvyšším obsahem vitamínu C je ACEROLA-jablko.
Tato šťáva s 10% obsahem Aceroly má v jednom litru 50 doporučených denních dávek vitamínu C. Díky čistě přírodnímu původu ale vůbec nevadí, když tuto dávku vypijete za den, zvláště když potřebujete zvýšit imunitu, je to zaručený způsob. Tato šťáva má velice světlé zbarvení díky silné antioxidační schopnosti tohoto vitamínu.

ACEROLA

Tato tropická třešeň pochází z Amazonie. Je šťavnatá a má nejvyšší obsah vitamínů ze všeho známého ovoce. Acerola je známá zejména unikátním obsahem přírodního vitamínu C (40x více než citrony), který nelze nahradit velmi zjednodušenou a zdraví škodlivou syntetickou náhražkou - kyselinou askorbovou. Ta se přidává do potravin jako antioxidant, protože není ničena teplem. Naproti tomu, čerstvá šťáva z aceroly s jablkem má funkci vysoce účinného, komplexně působícího antioxidantu, což poznáte na světlém zbarvení, vynikající chuti a dlouhé trvanlivosti této šťávy. Obsahuje také vysoké množství vitamínu A a jiných prvků a minerálů. S plody aceroly měly zkušenosti již domorodé kmeny v dávné minulosti. Moderní medicína a širší výzkum potvrdily pozitivní účinky na lidský organismus: Účinně likviduje toxické látky v těle, pomáhá při růstu a regenaraci tkání, čímž působí proti stárnutí pokožky a má omlazující efekt.

Další články
Vstoupit do e-shopu