×


O nás

Vážení a naši drazí zákazníci, chceme Vám zde nabídnout kvalitní produkty - čerstvě lisované šťávy z mnoha druhů ovoce a zeleniny, které nejsou běžně k dostání a které jsou maximálně čerstvé, bez konzervace nebo jiných úprav.

Jen díky okamžitému a důslednému chlazení v celém procesu od lisování až po distribuci a díky včasnému balení bez přístupu vzduchu, se tyto šťávy dostanou k zákazníkovi s téměř plným obsahem vitamínů, enzymů a dalších biologicky aktivních látek, kterých má většina lidí nedostatek, zvláště pokud žije ve městě a stravuje se běžným způsobem.

V každodenním shonu málo kdo má čas "prokousat se" ke kvalitním informacím, kvalitním potravinám a pak doslova k těm potřebným látkám v nich obsaženým. Většina jídel se tepelně upraví, ale z potravy pro tělo a ducha se pak stává mrtvá hmota. Jsme na takovou stravu zvyklí po tisíce let a tak syrové potraviny neumíme efektivně trávit ve větším množství. Proto máme pro Vás čerstvě lisované šťávy bez tepelné úpravy, abyste své tělo naplnili chybějícími živinami. A tak si na našich prodejních místech můžete přečíst toto:


"Jsi tím co jíš. Napij se abys žil. Tvůj doušek budiž Tvým lékem."

 

Zeleninu a ovoce pro naše šťávy odebíráme od našich již dobře známých, malých pěstitelů. Dodávají nám dle sezóny jablka, hrušky, karotku, červenou řepu, okurky, celer, řapíkatý celer, bobulovité ovoce, byliny a další.. Mladý ječmen a některé byliny si pěstujeme sami ekologickým způsobem, kopřivy a list pampelišky se sbírá na jaře na ekologicky čistých místech vlastního eko-sadu a lesa. Některé druhy bobulovitého ovoce a divoce rostoucích bylin, které zpracováváme se dají nazvat superpotravinami, jejichž velmi malé množství dodá tělu nesmírně silný užitek. Naučili jsme se z těchto vzácných darů přírody lisovat šťávu velice šetrným způsobem a přidávat k čerstvé jablečné, či karotkové šťávě. Ve výsledku většinou značně převládá chuť daného extraktu, který je svými vlastnostmi a hodnotou dominantní. Některé z těchto extraktů nabízíme i v čisté podobě bez přidané jablečné šťávy, v rubrice 100% šťávy ze superpotravin.

Sháníme pro Vás to nejlepší z darů Země v době zralosti, některé sezónní druhy pak šokově mrazíme abychom je měli k dispozici po celý rok a dle objednávek z nich pak extrahujeme šťávu. Jablka, pomeranče a další citrusové a exotické plody jako je mango, kiwi, ananas, granátové jablko atd.. zpracováváme vždy čerstvé.


Skvělý poutavý příběh

Povím Vám příběh o dvou, kteří lásky zatím pořádně neznali...


Prohlédnout naše čerstvé šťávy




Přihlašte se do našeho newsletteru


Odesláním formuláře souhlasíte s tím, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.