ALOE VERA ŠŤÁVA ČERSTVÁ 100%

Akce

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: Bio Aloe vera 100%. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Sobota rozvoz Praha. Doprava nad 500 Kč zdarma. Úterý celá ČR doručení DPD termobalení, doprava nad 1000 Kč zdarma.

Výroba dle objednávek: úterý
95 Kč vč. DPH

Popis

Tento náš mimořádný produkt je 100% gel z Aloe vera odrůdy Barbadensis v BIO kvalitě, vždy čerstvě připravený z oloupané dužniny této rostliny pěstované ve Španělsku. Samozřejmě vše za studena, bez pasterizace a paskalizace a samozřejmě bez konzervačních látek, což činí námi nabízený produkt opravdu čerstvým, s týdenní trvanlivostí. Jinde nabízené šťávy a gely z aloe vera pokud jsou za studena připravené, obsahují slušnou dávku konzervantů, jinak by nevydrželi několik měsíců na skladě. Navíc, pokud se nějaký produkt z Aloe vera nazývá šťávou, je povoleno, aby obsahoval 80% vody.


Chtěli bychom Vám předat tento vzácný dar přírody v ryzí podobě, neznehodnocený zdraví škodlivými chemickými látkami. Naše šťáva je tedy vždy připravena čerstvá dle objednávek a vydrží Vám v ledničce 7 dní. Doporučujeme užívat 50-100ml této šťávy denně.

 

Aloe vera je již dlouhá staletí budí zájem lidí. Je to doslova zázračná rostlina. Ne všechny odrůdy Aloe se však hodí k léčebnému užití. Naše Aloe šťáva je vyrobena z odrůdy Barbadensis, jíž jsou připisovány ty nesilnější účinky. Kromě významného množství minerálů a vitamínů obsahuje steroidy, vzácné aminokyseliny, glykosidy, saponiny, mastné kyseliny. Je nejbohatším rostlinným zdrojem mukopolysacharidů- ideálním buněčným pojivem, které posiluje lidský organismus. Jejich nedostatek způsobuje virové infekce, bolesti kloubů, otoky, lymfatické městnání a trávicí problémy, nedostatečné okysličení a vnitřní intoxikaci. Mukopolysacharidy organismus produkuje pouze do doby ukončení růstu a později je získává z potravy. Celkem aloe vera obsahuje více než 200 látek prospěšných pro naše tělo. Má regenerační, čistící a posilující účinky. Pomáhá při vysušené pokožce a akné. Výborný pomocník při nechutenství a potravinových alergiích. Pomáhá při překyseleném žaludku, podporuje trávení a tvorbu pankreatických buněk.