ZÁZVOROVÁ ŠŤÁVA ČERSTVÁ 50%

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: jablko 50%, zázvor 50%. Chlazené spotřebujte do 10 dnů.

Sobota rozvoz Praha. Doprava nad 500 Kč zdarma. Úterý celá ČR doručení DPD termobalení, doprava nad 1000 Kč zdarma.

 

Výroba dle objednávek: úterý
75 Kč vč. DPH

Popis

Tento produkt je výsledkem speciální metody lisování, kde sladší jablečná šťáva vytáhne ze Zázvoru maximum chuti a prospěšných látek a šťáva zůstane světle béžová a je stabilnější.. Z toho důvodu nabízíme tuto šťávu jako 50%.     Velice doporučujeme přidávat do vody nebo čaje, či jiných čerstvých šťáv.

Oddenky zázvoru mají příjemnou a intenzivní pikantní chuť s nádechem exotiky. Typickou chuť způsobují různé esenciální oleje. Zázvor obsahuje celkem 640 různých chemických látek. Ve složení hrají nezastupitelnou roli především terpeny (aromatické látky organického původu) – zingiberen jako součást silic zázvoru dodává typickou vůni, gingerol je aktivní složkou zázvoru, která předurčuje chuťové vlastnosti čerstvého zázvoru. Šťáva ze zázvoru obsahuje celou řadu vitamínů, např. vitamin A, B1, B2, C, E a minerálních látek – sodík, draslík, hořčík, fosfor, železo a vápník. Zázvorová šťáva je nejlepší při nepříznivém počasí nebo při nachlazení, protože během chvilky zahřeje celé tělo. Výborná je také v těhotenství, ale pouze v malém množství.