JABLEČNÁ ŠŤÁVA ČERSTVÁ 100%

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: jablko 100%. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Sobota rozvoz Praha. Doprava nad 500 Kč zdarma. Úterý celá ČR doručení DPD termobalení, doprava nad 1000 Kč zdarma.

Výroba dle objednávek.
30 Kč vč. DPH

Popis

Naše čerstvá jablečná šťáva je po celý rok vyráběná z vynikajících českých jablíček různých odrůd, momentálně ze sadů pana Vojíka u Ploskovic. Odrůdy se střídají dle sezóny a míchají se tak, aby šťáva měla vyváženou chuť. Tato šťíáva se pak používá i do všech ostatních šťáv s přídavkem jiného ovoce, zeleniny a bylin.

Díky naší technologii lisování a okamžitému balení zchlazené šťávy do bagů tato šťáva neoxiduje a nehnědne, zachovává si tak v chladu chuť a vůni jablek po několik dní a dokonce jsou často poznat i jednotlivé odrůdy.

Staré přísloví praví, že kdo sní jablko denně, nepotřebuje lékaře. Něco na tom jistě bude, protože jablko je skvělý zdroj vitamínů a dokáže bezvadně pročistit organismus. Jablka jsou tím nejlepším elixírem, pokud chceme zůstat fit. Navíc jsou úžasným zdrojem vitamínu C, který společně s manganem a jódem produkují tzv. hormony štíhlosti. Jablečné enzymy povzbudí látkovou výměnu, ovocné kyseliny přinesou pocit sytosti a draslík odplaví z těla nahromaděnou vodu společně s toxiny a odpadními látkami. Jablka příznivě regulují zažívání. Napomáhají regeneraci střevní mikroflóry. Jablko je jednou z dobrých potravin pro diabetiky, protože jeho sladká složka – fruktóza se rozkládá v těle mnohem pomaleji. Čerstvá syrová jablečná šťáva je velice užitečná při horečce a zánětech. Při chřipkách a angínách, kdy mají nemocní malou chuť k jídlu, je tato šťáva ideální potravinou, která v kombinaci s bylinnými čaji urychluje uzdravení.