ŘAPÍKATÝ CELER ŠŤÁVA ČERSTVÁ

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: jablko 80%, řapíkatý celer 20%. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení DPD, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
45 Kč vč. DPH 39,13 Kč bez DPH

Popis

Čerstvě vylisovaná šťáva z řapíkatého celeru má na lidské zdraví doslova blahodárný vliv. V kombinaci s jablkem má vynikající chuť. Řapíkatý celer obsahuje silice, aromatické oleje, nerozpustnou vlákninu, vitamíny skupiny B, karoten a důležité minerály, mezi nimi draslík, vápník, sodík, hořčík a železo. Vzhledem k vysokému obsahu vody a nízkému obsahu kalorií je vhodnou složkou dietního nebo detoxikačního jídelníčku. Řapíkatý celer příznivě ovlivňuje činnost ledvin a pohlavních žláz. Někteří jej dokonce používají jako přírodní afrodiziakum. Konzumace celeru pomáhá proti stresu a přispívá ke zdravému spánku. Rovněž posiluje imunitu a pomáhá ulevit při nachlazení. Působí zásadotvorně a to je obrovská výhoda pro podrážděný a překyselený žaludek. Doporučujeme tuto šťávu celer-jablko ještě namíchat s karotkou. Je velice vhodná v horkých dnech, kdy díky vysokému obsahu organického sodíku pomáhá udržet rovnováhu vody v těle.