×


Abyste věděli něco více o našich šťávách..

Snažíme se, aby se k Vám dostal co nejčerstvější produkt. Jsme tu pro ty z Vás, kteří nemají vždy čas na odšťavňování doma, jsme tu pro ty z Vás, kdo ocení náš široký sortiment druhů, které byste těžko sháněli kdekoliv na trhu. Jsme tu pro ty, kdo oceníte naší vytrvalou snahu nabídnout co nejvyšší kvalitu a v tomto směru jsme udělali technologicky vše pro to, abychom zabránili oxidaci našich šťáv v celém procesu, než si je budete moci vychutnat a pocítit jejich maximální hodnotu pro Vaše zdraví
Fresh Juices | 20.02.2024

Kromě sezónních 100% jednodruhových šťáv, jako je meloun, citrusy, karotka, červená řepa, rajče, okurka, atd.., nabízíme různé druhy extra silných a hodnotných šťáv z ovoce nebo bylin v kombinaci s českými jablky ze sadu u Klášterce nad Ohří.

Od českého Bio rakytníku přes všechno bobulovité ovoce plné antioxidantů, můžete ochutnat také exotiku plnou slunce, které poznáte už jen po vůni, protože ovoce, které používáme, je vždy utrženo dokonale zralé. Některé druhy jako jako guava nebo maracuja pochází z Jižní Ameriky, kde se pěstuje na malých farmách přímo v Amazonském deštném pralese..

..Až k našim pěstovaným bylinkám, jako je skvělá máta peprná, kterou nejraději navíc přimícháme ke šťávě Limetka s jablkem, abyste v létě zažili úžasné osvěžení.

 

A pro ty z Vás, kdo se nebojí načepovat svoje tělo skutečnými živinami a vitálními látkami, máme exkluzivně šťávy z divokých bylin, jako je kopřiva nebo pampeliška, které rostou v našem ekologickém ovocném sadu.

 

Již tradičně pěstujeme také mladý ječmen, protože roste skvěle i u nás, nejen v Americe nebo na Novém Zélandu a můžete si tak dát skutečně čerstvou šťávu z této zázračné plodiny právě v nejvitálnější fázi jejího růstu.

A jako novinku sklízíme vojtěšku neboli alfalfa, plodinu která získává stále větší zájem pro zkvalitnění výživy člověka.

Můžete si přečíst nejen na našem webu výsledky nejnovějších vědeckých studií o tom, co dokáže třeba obyčejná pampeliška !

 

Byliny se sbírají ručně brzy ráno ještě orosené lístek po lístku, jsou ekologicky čisté, umyjí se a ihned lisují nejšetrnějším lisem s nízkými otáčky a zároveň vysokou výtěžností, aby bylo získáno a zachováno maximum nutričních hodnot.

 

Zelené potraviny mají u nás prostě zelenou, a poznáte nás podle této svěží barvy všude :-)

 

Tato nabitá sytě zelená substance se následně míchá rovnou do šťávy z jablíček vychlazených na 2 stupně, vytékající právě z lisu a stejně tak jako u ostatních zmíněných druhů, ihned se plní do bagů bez přístupu vzduchu, aby nedocházelo k žádné oxidaci a dále se uchová v chladu do rána, než se dostane k prodeji, abyste si mohli vychutnat její opravdovou čerstvost.

 

Chtěli bychom ještě poděkovat všem trpělivým zákazníkům za pochopení pro zákaz stáčení do vlastních PET lahví kvůli nařízení hygieny. Tento materiál bohužel není určen pro opakované použití, zvláště v případě plnění šťávou, jelikož z povahy tohoto materiálu není možné jej dostatečně vymýt, aby byla zaručena hygienická nezávadnost.

 

Budeme rádi, když pokud možno k natočení zvolíte některý z našich bio kelímků, které se dají ekologicky zkompostovat, nebo spálit. Jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu.

 

Děkujeme Všem zákazníkům za důvěru a podporu, můžete se dále těšit na další příjemná překvapení :-)