×


NEJHODNOTNĚJŠÍ DARY PŘÍRODY V RYZÍ PODOBĚ ZDE PRO VÁS !

JAK JE TO S VAŠÍ IMUNITOU V TOMTO OBDOBÍ, ASI NIC MOC ? NEMÁTE DOST ENERGIE SAMI, NATOŽ JEŠTĚ NA ROZDÁVÁNÍ ? KUPUJETE DRAHÉ VITAMÍNY NEBO DOPLŇKY STRAVY ? NEBO NEDEJ BOŽE, CHODÍTE DO LÉKÁRNY NEBO DOKONCE K DOKTOROVI ? MÁME ZDE PRO VÁS PERFEKTNÍ A OSVĚDČENÉ ŘEŠENÍ !
Fresh Juices | 20.02.2024

TYTO PLODINY JSOU DOSLOVA NABITÉ PŘESNĚ TÍM, CO VÁM CHYBÍ:

UPOZORŇUJEME, ŽE VŠECHNY ŠŤÁVY, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME, JSOU NEJEN 100% FRESH A ZA STUDENA LISOVANÉ, ALE OPRAVDU VŽDY ČERSTVĚ LISOVANÉ NA KAŽDÝ DEN PRO ROZVOZ A BEZ JAKÉKOLIV ÚPRAVY JAKO JE PASTERIZACE NEBO V POSLEDNÍ DOBĚ HOJNĚ POUŽÍVANÉ PASKALIZACE (OŠETŘENÍ ULTRA VYSOKÝM TLAKEM) A SAMOZŘEJMĚ BEZ JAKÝCHKOLI PŘIDANÝCH LÁTEK.

...

 

RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ

Má mimořádné množství vitamínu C, vzácný léčivý olej a desítky dalších zdraví prospěšných látek, které se v běžné stravě téměř nevyskytují. 100ml této čisté šťávy denně Vám dodá minimálně o 100% energie a zdraví navíc. Tuto dávku obsahuje i naše litrové balení lahodné a osvěžující fresh šťávy Rakytník-jablko !

 

ARONIE

Obsahuje velmi významné množství jódu, kterého je v běžné stravě naší populace nedostatek, a který není totožný s chemickou látkou přidávanou do rafinované soli, která se tím stává ještě více jedovatou. Doporučujeme používat ultračistou himalájskou sůl, která zkrystalizovala před miliony let. Obsahuje všechny prvky a v této krystalické podobě rozpustitelné do iontové formy jsou neuvěřitelně přínosné pro zdraví.

Zpět k aronii, díky níž budete mít hlavně nezdolatelnou zásobu ANTIOXIDANTŮ !

Nabízíme opět také v kombinaci s čerstvou jablečnou šťávou, chutná výtečně po višních.

 

ČERNÝ RYBÍZ

Tyto bobulky každý zná, ale už ne tak v jejich ryzí podobě, nejhodnotnější pro Vaše zdraví. Leckdo má možnost zobnout si těchto multivitamínových kuliček když na zahradě dozrávají, ale většinou pak sklizeň končí v džemech s velkým množstvím cukru a vařením se většina prospěšných látek zničí. Navíc pak takovýto produkt, zejména v kombinaci s pečivem, působí v těle velmi silně kysele.

Máme pro Vás toto skvělé ovoce zamražené do 3 hodin po sklizni a čerstvě lisované spolu s jablkem. Díky tomu si jej můžete opravdu vychutnat, má velice výrazné aroma i chuť a všechny vitamíny zachovány !

 

BORŮVKA

Kdo by neznal ? Kdo nasbíral ? Kde se dají sehnat po celý rok ?

Máme pro Vás ty nejkvalitnější divoce rostoucí borůvky, zamražené v době sklizně do 3 hodin. Lisujeme spolu s čerstvými jablky a výsledkem ja tmavě modrá aromatická šťáva plná antioxidantů a dalších složek aktivujících imunitu a působících antibioticky. Jsou vynikající pro těhotné a kojící ženy a odstraňují únavu.

Dobrou chuť !

 

ALOE VERA

Pokud bychom měli hledat opravdu zázračnou rostlinu, pak jím bude právě Aloe vera. Její účinky jsou známé již několik tisíciletí a vědci v této rostlině objevili až 200 účinných látek !

Působí snad na všechny neduhy, jejich výčet by byl velmi rozsáhlý. Regeneruje celý organizmus synergicky a nabízíme jí ve formě 100% FRESH šťávy

anebo v kombinaci s čerstvou jablečnou šťávou s kousky dužniny.

Používáme mimořádně léčivou odrůdu Barbadensis.

Dejte si na Vaše zdraví !

 

Chcete také něco výtečného pro děti ? Lepšího než 100% džusy lisované za studena ?

Určitě byste jim nedali sirup plný cukru ani Coca-Colu, že ne ? Doufám, že ani točenou malinovku, která místo maliny potkala rakovinotvorný uhelný dehet jako barvivo, sacharin jako sladidlo vyrobené z toluenu a chemické konzervanty !!!

MÁME TEDY PRO VÁS NĚCO OPRAVDU JINÉHO :-)

Dovolujeme si zde nabídnou čerstvě lisovanou

MALINU s jablkem !

Výtečná zahradní malina šetrně lisovaná bez vysokých otáček, v kombinaci se sladkými jablky

uchvátí každý mlsný jazýček a hlavně - je prostě a jednoduše zdravá !

 Navíc pro pitný režim doporučujeme ředit s pramenitou vodou 1:3 a uvidíte jakou budou mít najednou Vaše děti žízeň ! :-)