Aloe vera 100%

Čerstvě lisovaná šťáva chlazená. Lisováno šetrnou technologií bez vysokých otáček. Bez pasterizace, paskalizace a jiných úprav. Složení: aloe vera 100%. Chlazené spotřebujte do 7 dnů.

Středa rozvoz Praha / Praha západ. Doprava zdarma nad 500 Kč. Čtvrtek ostatní ČR doručení GLS, doprava zdarma nad 1000 Kč.

Výroba dle objednávek: úterý
105 Kč vč. DPH 91,30 Kč bez DPH

Popis

Aloe vera je již dlouhá staletí budí zájem lidí. Je to doslova zázračná rostlina. Ne všechny odrůdy Aloe se však hodí k léčebnému užití. Naše Aloe šťáva je vyrobena z odrůdy Barbadensis, jíž jsou připisovány ty nesilnější účinky. Kromě významného množství minerálů a vitamínů obsahuje steroidy, vzácné aminokyseliny, glykosidy, saponiny, mastné kyseliny. Je nejbohatším rostlinným zdrojem mukopolysacharidů- ideálním buněčným pojivem, které posiluje lidský organismus. Jejich nedostatek způsobuje virové infekce, bolesti kloubů, otoky, lymfatické městnání a trávicí problémy, nedostatečné okysličení a vnitřní intoxikaci. Mukopolysacharidy organismus produkuje pouze do doby ukončení růstu a později je získává z potravy. Celkem aloe vera obsahuje více než 200 látek prospěšných pro naše tělo. Má regenerační, čistící a posilující účinky. Pomáhá při vysušené pokožce a akné. Výborný pomocník při nechutenství a potravinových alergiích. Pomáhá při překyseleném žaludku, podporuje trávení a tvorbu pankreatických buněk.

Tento náš mimořádný produkt je 100% gel z Aloe vera, vždy čerstvě připravený z oloupané dužniny této rostliny, samozřejmě vše za studena, bez pasterizace a paskalizace a samozřejmě bez konzervačních látek, což činí námi nabízený produkt opravdu čerstvým, s týdenní trvanlivostí. Jinde nabízené šťávy a gely z aloe vera pokud jsou za studena připravené, obsahují slušnou dávku konzervantů, jinak by nevydrželi několik měsíců na skladě. Navíc, pokud se nějaký produkt z Aloe vera nazývá šťávou, je povoleno, aby obsahoval 80% vody.
Chtěli bychom Vám předat tento vzácný dar přírody v ryzí podobě, neznehodnocený zdraví škodlivými chemickými látkami. Naše šťáva je tedy vždy připravena čerstvá dle objednávek a vydrží Vám v ledničce 7 dní. Doporučujeme užívat 50-100ml této šťávy denně.